کیبورد گیمینگ کولرمستر

شرکت تولید کننده “کولرمستر” صفحه کلیدی بسیار با کیفیت و جدیدی را در بخش محصولات گیمینگ (Gaming) خودش اضافه کرد. این کمپانی به تازگی با معرفی  Cooler Master MK850، یک کیبورد مخصوص گیم فوق العاده را برای کاربران گیمر خود رونمایی کرد. صفحه کلید این کیبورد گیمینگ Cooler Master MK850 که البته در ورژن جدید خود معرفی شده است، دارای دیود های LED RGB بوده و مدیریت آن نیز توسط برنامه اختصاصی، به کاربران واگذار شده است.

کیبورد گیمینگ جدید کولرمستر
Cooler Master MK850

قابلیت Aimpad

یکی از موارد قابل توجه صفحه کلید یا همان کیبورد گیمینگ MK850، استفاده از تکنولوژی Aimpad است، درواقع این تکنولوژی به وسیله سوئیچ های Cherry MX که دارای عمق ۴ میلی متری هستند تشکیل یک ویژگی جالب توجه را می دهد. بدین ترتیب که ورودی دیجیتال می تواند در کلید ها، به آنالوگ مبدل شده و میزان فشار کلید ها مانند فشار جوی استیک آنالوگ بر روی دسته های بازی عمل نماید.

در حقیقت این قابلیت شبیه به کاربرد دکمه های RT و LT در دسته ایکس باکس و R2 و L2 در دسته پلی‌استیشن است که در بعضی بازی ها کاملاً بارز است مثل بازی های رانندگی که برای گاز دادن شما دکمه R2 یا RT را با فشار کم نگه دارید ماشین به آرامی حرکت می‌کند و هرچه بیشتر فشار دهید سرعت ماشین بیشتر می‌شود و اگر آن‌ها را تا ته فشار دهید به اصطلاح در رانندگی تخته گاز کرده اید همین طور در دکمه L2 یا LT اگر کم فشار دهید نیش ترمز و اگر تا انتها نگه دارید به صورت میخکوب ترمز می‌کند.

این قابلیت در هنگام بازی کردن حس بسیار طبیعی و دلپذیری را برای گیمر به ارمغان میاورد که کولرمستر آن را به کیبوردهای گیمینگ (یا همان مخصوص گیمر ها) آورده است.

قیمت بالا

کیبورد پرچمدار کولرمستر یعنی MK850 قیمتی در حدود ۲۲۹ دلار خواهد داشت و در میان گران‌ترین کیبورد‌های موجود در بازار قرار می‌گیرد.

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید