اخبار جدید منتشر شده حاکی از آن است که پرچم‌داران جدید سامسونگ یعنی خانواده گلکسی اس ۱۰ در امریکا رکورد پیش فروش قابل توجهی را ثبت کرده است و کاربران زیادی از این خانواده پیش خرید انجام داده اند. پیش فروش سامسونگ گلکسی اس 10 و این استقبال بسیار خوب فقط مختص ایالات متحده امریکا نبوده و کهکشانی های دهم در انگلستان هم گویا پیش فروش خوبی را تجربه کرده‌اند.

پیش فروش سامسونگ گلکسی اس 10 و رکورد آن در امریکا
پیش فروش سامسونگ گلکسی اس 10 و رکورد آن در امریکا

پیش فروش سامسونگ گلکسی اس 10

بنا بر اطلاعات تازه‌ای که نماینده رسانه‌ای این کمپانی کره‌ای یعنی سامسونگ در اختیار خبرنگاران و مطبوعات قرار داده است، گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس توانسته به تنهایی ۵۷ درصد از پیش فروش های ثبت شده را از آن خودش کرده است.

جالب اینجاست که اس ۱۰ پلاس به نسبت دیگر اعضای خانواده سری ۱۰ از قیمت بالاتری برخوردار بوده و پیش‌بینی‌ها حاکی از آن بود که اس ۱۰ و اس ۱۰ ای بتوانند فروش بهتری را تجربه کنند، البته این آمار تنها آمار پیش فروش بوده و باید دید بعد از عرضه چه تغییراتی ایجاد خواهد شد و آیا باز هم میزان فروش اس ۱۰ پلاس نسبت به دو عضو دیگر بیشتر خواهد ماند یا خیر؟

آمار منتشر شده نشان می‌دهد که در کشور انگلستان رنگ مشکی و در ایالات متحده امریکا رنگ سفید این گوشی ها بیشتر مورد توجه علاقه‌مندان و کاربران قرار گرفته است.

جابجا شدن این رکوردها و آمار منتشر شده از میزان پیش فروش خانواده گلکسی اس ۱۰ بخصوص آن هم در کشور آمریکا نشان از شکست کمپانی بزرگ و محبوب اپل آن هم در خاک خودش است. سیاست های غلط اپل در خصوص بسیاری از موارد در خصوص گوشی های هوشمندش باعث کاهش فروش آن‌ها شده است و باید دید در آینده چه تدبیری برای مشکلات به وجود آمده اندیشیده‌اند.

اگر هنوز از جزئیات و مشخصات کهکشانی های دهم سامسونگ بی خبر هستید به مطالب زیر که در سایت سافت‌به هستند سر بزنید.

سامسونگ گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس ؛ غول‌ های دوست‌ داشتنی

سامسونگ گلکسی اس 10 ای ؛ گوشی اقتصادی کهکشانی های دهم

منبع : pocketnow.com

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید