سلام خدمت دوستان عزیز. در این مقاله یکی از راه های هک کردن بازی کلش رویال را آموزش می دهیم.هک کلش رویال جزو پرطرفدار ترین هک های بازی های آنلاین است که مورد استقبال قرار گرفته شده.

این هک تست شده است و تاکنون مشکلی از جانب برنامه مشاهده نشده است. در ادامه با این هک آشنا می شویم.

xmodgames

هک xmodgames برای کلش رویال

این هک شامل امکانات مختلفی است که برخی از آن ها شامل :

 • نشان دادن الکسیر حریف: که با این ویژگی می توانید به صورت زنده ببینید حریف شما چند الکسیر دارد و شما می توانید با زکاوت و دقت بیشتری بازی کنید.
 • باز کردن خودکار صندوق ها:شاید شما هم جزوه کسانی باشید که دوست ندارید به صورت مداوم صندوق ها را باز کنید. با این امکان کار شما راحت تر می شود.
 • کم کردن تروفی: بعضی وقت ها برای اینکه کران چست را راحت تر باز کنید نیاز دارید تروفی خود را پایین بیاورید تا حریف های ضعیف تری رو در روی شما قرار گیرد. با این ویژگی شما نیاز نیست برای کم کردن تروفی خود تلاشی کنید. چون این کار به صورت دستی سخت و وقت گیر است.
 • دونیت خودکار: با این ویژگی برنامه به صورت خودکار دیگران را دونیت می کند.
 • نشان ندادن شکلک های درون بازی: شاید شما هم جزو کسانی باشید که از شکلک های دیگران خسته شده باشید و دوست نداشته باشید آن ها راببینید. در اپدیت جدید بازی قابلیت موت اضافه شده است ولی باز هم متوجه می شوید حریف شما در حال فرستادن شکلک است.این ویژگی برای شما ایده آل خواهد بود.
 • نشان دادن صندوق بعدی که دریافت می کنید: این ویژگی هم علاقه مندان زیادی دارد تا متوجه شوند آیا به زودی صندوق های قوی تر دریافت می کنند یا نه.
 • نشان دادن برد هر نیرو: شما قبال از قرار دادن نیرو می توانید برد دید آن را مشاهده کنید و دقیق تر نیروهای خود را در زمین بازی قرار دهید.

آموزش نصب xmodgames

 1. دانلود xmodgames : که می توانید این برنامه را از سایت رسمی ایکس مود گیمز دانلود نمایید. ( توجه داشته باشید قبل از نصب باید دیوایس اپل خود را جیل برک و دیوایس اندروید خود را روت نمایید )
 2. روی ایکون xmodgames کلیک کنید تا برنامه باز شود.( توجه داشته باشید در صورت نیاز باید به برنامه اجازه استفاده از روت را بدهید)
 3. داخل برنامه در قسمت مود (mod) کلیک نمایید.  لیست بازی ها باز می شود. بازی کلش رویال را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.
 4. بر روی Install کلیک کرده و برنامه را نصب نمایید.
 5. بعد از نصب بر روی دکمه lunch کلیک کنید.
 6. سپس برنامه به داخل بازی می رود و شما می توانید از امکانات هک کلش رویال استفاده نمایید و لذت ببرید.

 

نکته: برنامه xmodgames بر روی دیوایس های x86 bluestacks در حال حاضر دچار مشکل است ولی بر روی دیوایس های عادی به درستی کار می کند.

توجه: برای استفاده از این برنامه باید حتما دیوایس شما جیلبرک(برای اپل) و روت ( برای اندروید ) شده باشد. در غیر این صورت برنامه کار نخواهد کرد.

تذکر: تابحال گزارشی مربوط به عملکرد بد این برنامه(هک کلش رویال توسط xmodgames) مشاهده نشده و به شخصه این برنامه تست شده است ولی استفاده از این برنامه به صورت کامل به عهده خود شخص است و سایت هیچ مسولیت در قبال مشکلات به وجود آمده ندارد.

تذکر: تابحال گزارشی مرتبط با اینکه استفاده کنندگان از این برنامه بن شده اند شنیده نشده است ولی در صورت تمایل می توانید این برنامه را بر روی bluestack نصب کنید تا امکانات آن را تست نمایید.

 

 

 

 

 

2 نظرها

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید