نمایشگر تعاملی سامسونگ Flip

نمایشگر تعاملی 55 اینچی Flip سامسونگ با رزولوشن اولترا ‌اچ دی (UHD)، اتصال سریع و راحت‌ به ابزارهای جانبی، داشتن قلم کاربردی، پایه منعطف دستگاه و بسیاری از قابلیت‌های دیگر فضای تعاملی و سازنده‌ای را در جلسه‌های اداری فراهم می‌کند. یکی از برجسته‌ترین قابلیت‌های فلیپ، داشتن قلم است. این نمایشگر مانند سری نوت گوشی‌های سامسونگ با قلم خود نسبت به سایر نمایشگرها متمایز شده است. به کمک قلم  Flip، اعضای جلسه می‌توانند ایده‌ها و برنامه‌های خود را به تصویر بکشند. این امکان وجود دارد تا به‌طور هم‌زمان 4 نفر روی نمایشگر تعاملی سامسونگ مطالبی را بنویسند و بکشند. برای پاک کردن موارد نوشته‌شده هم تنها کافی است انگشتان خود را روی شکل موردنظر بکشید و دوباره شروع به نوشتن کنید.

نمایشگر تعاملی Flip سامسونگ
نمایشگر تعاملی Flip سامسونگ

استفاده بدون پایه

نمایشگر تعاملی سامسونگ Flip را می‌توان با پایه و بدون پایه (نصب دیواری) نصب و راه‌اندازی کرد. در هر دو حالت هم می‌توان دستگاه را در حالت‌های عمودی و افقی قرارداد و محتوای موردنظر را به شکل دلخواه به نمایش گذاشت. ابزارهای جانبی مانند لپ‌تاپ، کامپیوترهای اداری، موبایل، تبلت و حافظه‌های USB به Flip متصل می‌شوند و هر نوع سند و مدرکی در قالب‌ها و فرمت‌های مختلف ورد، پاورپوینت، اکسل و PDF روی صفحه‌نمایش چشم‌نواز UHD آن به تصویر در‌می‌آید.

Flip
Flip

برای حفاظت بیشتر از اطلاعات محرمانه شرکت‌ها و موسسه‌ها این قابلیت ایجادشده تا با یک رمز عبور چهار رقمی از مدارک، فایل‌ها، اسناد، دست‌خط‌ها و نوشته‌های ذخیره شده روی نمایشگر محافظت کرد. پس از پایان جلسه‌های اداری می‌توان تمامی ایده‌ها و مطالب نوشته شده روی نمایشگر را با دیگر حاضران در جلسه به اشتراک گذاشت. اشتراک از طریق ایمیل، ثبت در حافظه‌های خارجی مانند یو‌اس‌بی و هارد و چاپ کاغذی مطالب، شیوه‌هایی است که در اختیار کاربران گذاشته شده است.

نمایشگر تعاملی Flip
نمایشگر تعاملی Flip

قیمت پایه این دستگاه در حدود ۴ هزار دلار است. البته در ایران هنوز قیمت‌گذاری رسمی نشده و بسته به شرکت و قراردادی که با سام الکترونیک می‌بندد، تعیین می‌شود. قیمت کلی دستگاه هم برای هر منطقه می‌تواند تا حدی متفاوت باشد.

منبع : گجت نیوز و www.samsung.com

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید