در این مطلب قصد داریم شمارا با پنج بازی اپل واچ آشنا کنیم.

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد بیرون از خانه هستید و دوست دارید کمی بازی کنید اما گوشی موبایلتان شارژ ندارد و شارژر همراه هم ندارید، بد نیست بدانید که روی اپل واچ خود هم می‌توانید بازی‌های جذابی را دانلود کرده و در مواقعی که دوست دارید روی مچ دستتان با ساعت خود کمی سرگرم شوید.

سراغ معرفی 5 بازی جذاب که می‌توانید از استور اپل دانلود کرده و روی دستگاه ios یا اپل واچ خود نصب کنید می‌رویم.

معرفی 5 بازی اپل واچ

Tiny Armies

بازی Tiny Armies  علاوه بر اینکه یک بازی آی واچ است یک بازی آیفون است. نسخه واچ آن بااینکه ساده‌شده اما به شما این اجازه را می‌دهد تا جنگ‌های بزرگ و حماسه‌آفرینی را بر روی مچ دست خود تجربه کنید. شما در این بازی باید با عبور دشوار از کوه‌ها و جنگل‌ها، دشمنان را شکست دهید.

Tiny Armies
Tiny Armies

در این بازی شما این امکان دارید که یا بازی را به‌صورت تک نفره انجام دهید و یا با همکاری یکی از دوستان‌ خود با ارتباط آی مسیج انجام دهید. ازآنجاکه Tiny Armies یک بازی بر پایه‌ی تاکتیک است، گیم ‌پلی چندانی ندارد و وقت‌گیر نیست. قیمت این بازی در فروشگاه App Store 1 دلار است.

Runeblade

آیا شما هم از طرفداران سبک نقش‌آفرین هستید؟ باور می‌کنید که یک بازی نقش‌آفرینی را متوانید روی مچ دستتان تجربه کنید؟

بازی Runeblade دقیقه همین کار را انجام می‌دهد. این بازی با تلفیق دو سبک دیگر یعنی ماجراجویی و فانتزی فقط بر روی اپل واچ شما قابل‌نصب و اجراست  و توسط استودیوی Everywear Games به‌صورت انحصاری برای این پلتفرم طراحی‌شده و در آيفون خبری از آن نیست.

Runeblade
Runeblade

گیم‌پلی بازی بسیار ساده آغاز می‌شود و نزدیک به بیش از 2000 مرحله در خود دارد و کم‌کم، عمق و پیچیدگی بیشتری پیدا می‌کند. شما قادر خواهید بود در مأموریت‌هایتان از نشان‌ها و اشیای جادویی استفاده کنید. این بازی  رایگان بوده ولی دارای خرید درون برنامه‌ای است.

Pocket Bandit

شما در این بازی نقش یک دزد رادارید که باید رمز گاوصندوق‌های مختلف را به دست آورده و آن را باز کند. اگر می‌خواهید دستگیر نشوید، باید رمز گاوصندوق‌ها را هر چه سریع‌تر و در زمان مشخصی بازکنید و با رد شدن از مراحل، با چالش‌های سخت‌تری روبه‌رو خواهید شد.

Pocket Bandit
Pocket Bandit

اگر می‌خواهید رکورد بزنید و تعداد گاوصندوق‌های بیشتری را بازکنید تا جای امکان سعی کنید از دردسر دوری‌کنید. این بازی هم در فروشگاه App Store 1 دلار قیمت دارد.

Letterpad

محوریت این بازی حول کلمات می‌چرخد و اگر از طرفداران این سبک هستید از Letterpad لذت می‌برید.

در این بازی شما 9 حرف و یک موضوع در اختیاردارید و باید کلمه مرتبط با آن موضوع را با توجه به 9 حرفی که در دست دارید پیدا کنید.

Letterpad
Letterpad

این بازی بیش از 200 پازل رایگان را در خود دارد و اگر در برخی مراحل به مشکل خوردید می‌توانید با خرید درون برنامه‌ای کمک‌های لازم را دریافت و پیشروی کنید.

A Tiny Game of Pong

این بازی قطعاً برای خیلی‌ها می‌تواند یادآور خاطرات زمان‌های گذشته باشد. بازی‌ای بسیار خاطره‌انگیز که قطعاً تجربه آن در اپل واچ می‌تواند برای دوست داران این بازی جذاب باشد.

A Tiny Game of Pong
A Tiny Game of Pong

این بازی نسخه آیفون ندارد و فقط برای واچ قابل دانلود می‌باشد. قیمت آن هم در استور 2 دلار قیمت‌گذاری شده است.

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید