سلام خدمت دوستان عزیز، در این پست میخواهیم بازی ساخت ایرانی را معرفی کنیم،این بازی برای دیوایس های اندرویدی طراحی شده است که در ادامه به آن می پردازیم و همچنین برای دانلود بازی ایرانی می توانید از لینک قرار داده شده استفاده نمایید.

چند سالی هست که بازی های ایرانی شروع به ابراز وجود کردند و تلاش می کنند که جایگاه خود را در میان بازار پر سود و پرمخاطب بازی پیدا کنند.در این بین برخی بازی ها دارای محبوبیت هایی نیز شده اند. معمولا بازی هایی که مرتبط به فرهنگ ایرانی هستند دارای جذابیت بیشتری برای مخاطبان ایرانی دارند و با استقبال بیشتری روبرو می شوند.

بازی ballrun یا همان توپ فرار کن دارای گیم پلی ساده ای هستش، در این بازی فقط باید از توپ های دیگر فرار کنید و به آن ها برخورد نکنید.در این بازی اندرویدی از لوله هایی که در اطراف محیط هست باید فرار کنید و به آنها برخورد نکنید.وقتی شروع به انجام این بازی کنید با خود فکر می کنید اگر چند دقیقه بگذرد محیط بسته بازی پر می شود و شما می بازید، ولی اینطور نیست. بعد از گذشت زمان شما به مرحله جدیدی منتقل می شوید و با چالشی جدید روبرو می شوید که به سخت شدن و همچنین جذاب شدن بازی کمک می کند.

بازی بال ران دارای چند مرحله مختلف هست که به صورت امتیازی است، یعنی هرچقدر بیشتر زنده بمانید  امتیاز بیشتری کسب می کنید و در رنکینگ بازی جایگاه بالاتری کسب می کنید. این رنکینگ با صورت جهانی است و برای متصل شدن به آن نیاز به اینترنت دارید.

با امید به اینکه روزی برسد که بازی های ایرانی جایگاه خود را در بازارهای داخلی و همچنین خارجی پیدا کنند، و ما نیز با حمایت از بازی ایرانی سهم خود را به برنامه نویسان و شرکت های سازنده ادا کنیم.

هرچند  بازی های داخلی نیازمند کار بیشتر بر روی کیفیت خود دارند که امیدواریم به مرور زمان با تلاش بیشتر این امر محقق شود.

برای دانلود بازی ایرانی توپ فرار کن! از این لینک می توانید استفاده کنید.

بازی ایرانی

بازی ایرانی
بازی ایرانی

بازی ایرانی بازی ایرانی

 

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید