معرفی بازی e-sim : آیا تابحال علاقه مند بوده اید که رئیس‌جمهور، عضو مجلس و یا عضوی از کابینه کشور ایران باشید و در سیاست های کشور دخیل باشید؟ در بازی e-sim شما می توانید به این آرزوی خود زودتر برسید و عضوی از کشورتان باشید وکشورتان را قدرتمند کنید!

اموزش بازی e-sim

بازی ای سیم یا همان شبیه سازی مجازی بازی است  که بسیاری از المان های دنیای واقعی در آن پیاده سازی شده است. شما می توانید یک کارگر باشید که نقش شما کار کردن و تولید مواد مختلف باشد ولی بعد از مدتی با حقوق خود می توانید یک کارخانه بخرید و کار خود را گسترش دهید !

در این بازی هر کشوری یک دولت دارد که هر ماه توسط رای گیری رئیس‌جمهور آن کشور مشخص می شود. وظیفه رئیس‌جمهور در طول دوره شامل بسیاری از موارد نظیر سیاست های خارجی، تثبیت بازار ارز ، مدیریت جنگ هایی که با کشورهای دیگر اتفاق می افتد و بسیاری از موارد دیگر …

بازی ایسیم دارای امکانات بسیار زیاد دیگری است که آرزوی شما را برای انجام آن ها در دنیای واقعی را به صورت مجازی برآورده می کند. به عنوان مثال شما می توانید سهام شرکت های بزرگ را بخرید، می توانید در بورس خرید  و فروش کنید و یا حتی در صورت داشتن قدرت نظامی کشورگشایی کنید!

بازی e-sim

بازی ای-سیم شامل 14 کارخانه مختلف که هر کدام دارای 5 کیفیت مختلف هست. برخی از این کارخانه ها مواد اولیه تولید می کند و برخی دیگر مواد اولیه را به کالا تولید می کند. از جمله این کارخانه ها می توان به تولید نفت، چوب ، اسلحه ،آهن، غذا ، سیستم دفاعی و … اشاره کرد.

از جمله ویژگی های دیگر این بازی که دارای قدرت گرفتن عده ای می شود احزاب هستند که اشخاص با ساخت احزاب مختلف بهتر در سیاست نقش بازی می کنند. معمولا احزابی که دارای افراد فعال تری در جامعه هستند قدرت بیشتری بدست می آورند.

به طور کلی هر چیزی که در دنیای واقعی وجود دارد می تواند در این بازی باشد. کافیست مدتی را در بازی esim سپری کنید و بسیاری از مشکلات و همچنین راه حل های جامعه را تجربه کنید زیرا در ای-سیم بسیاری از معضلات نظیر اختلاس ها ، اختلاف بین احزاب ، جنگ ها داخلی و خارجی، رکود، گرانی و بسیاری از مشکلات دیگر را می توانید مشاهده کنید و راه حل های آن را در این دنیای مجازی e-sim پیدا کنید و حتی در دنیای واقعی از آن ها استفاده کنید.

هک e-sim :

بازی ایسیم به دلیل اینکه بر اساس مرورگر هست دارای هک نیست و این فرصتی است که این بازی را با عدالت و برابری با دیگران بازی کنید. البته این بازی دارای روبات هایی است که تعداد محدودی از بازیکنان از آن ها اطلاع دارند. در صورت استقبال و درخواست کاربران آموزش بات e-sim را نیز در مقاله ای توضیح خواهیم داد.

 

این بازی را می توانید با استفاده از مرورگر کامپیوتر و موبایل و یا حتی برنامه مخصوص موبایل آن بازی نمایید.همچنین برای آموزش بازی e-sim می توانید در داخل بازی مقالات را مطالعه فرمایید

برای عضو شدن در بازی e-sim و نقش آفرینی در این جامعه مجازی می توانید از اینجا اقدام و ثبت نام نمایید.

 

 

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید