جنیوس ایکس یا Genius X که در کنفرانس جهانی موبایل MWC 2019 امسال پرده‌برداری شده، هزاران روش مسواک زدن را یاد گرفته تا بهترین را برای شما انتخاب کند.

رهبر نوآوری صنعت مسواک و مراقبت‌های دهانی مسواک جدید جنیوس ایکس یا Genius X ( مسواک اورال بی ) دارای هوش مصنوعی، خود را در MWC 2019 معرض نمایش عموم قرارداد.

در این کنفرانس اورال بی دید خود نسبت به آینده (که در آن ابزارهای مدیریت سلامتی و مربوط به دندان می‌توانند زندگی سالم‌تر و طولانی‌تری را برای ما به ارمغان بیاورند) را به معرض نمایش قرارداد. اورال بی جهانی را به تصویر کشیده که در آن نظارت بر مکمل‌های سلامتی دهانی مصرف‌کنندگان امکان‌پذیر شده و می‌توان با درک بهتری از وضعیت موجود اقدام به مراقبت از خود کرد.

مسواک اورال بی ؛ مسواکی که شیوه ی جدید مسواک زدن را می داند

هر بیمار منحصربه‌فرد هست و به همین دلیل ما به دنبال راه‌حل‌هایی خاص هستیم که برای هر شخص به‌طور فردی قابل‌تغییر باشد. شرکت اورال بی برای دست‌یابی به بهترین نتیجه به هر فرد تجربه‌ی منحصربه‌فرد و خاص مسواک زدن را ارائه می‌کند بدون اینکه آن‌ها روش مسواک زدن خود را تغییر دهند.

اورال بی: رهبر نوآوری چشم‌انداز خود نسبت به آینده‌ی صنعت سلامتی جهانی را در کنفرانس جهانی موبایل MWC آشکار کرد.

دهان دریچه‌ی ورودی به‌سلامتی است- و مسواک 2 با در روز آن را لمس می‌کند.

چشم‌انداز اورال بی زندگی طولانی‌تر انسان‌ها و سالم‌تر از طریق مراقبت‌های دندانی در منزل است. استفان اسکوییرو، مدیر جهانی برند این شرکت می‌گوید: تصور کنید که ابزار مرتبط با دندان شما چه چیزهایی را می‌توانست در صورت نیاز؛ به‌سرعت درباره‌ی سلامت شما بفهمد و چگونه می‌تواند به متخصص دندان یا سلامتی شما بگوید؟ اورال بی آینده‌ای را تصور می‌کند که در آن مصرف‌کنندگان بتوانند نظارت بر سلامتی خود را به‌عنوان کار روزانه‌ی مراقبتی خود انجام دهند و این نظارت روزانه را با بازخورد برای جلوگیری و تشخیص سریع بیماری همراه کنند.

اسکوییرو همچنین گفته: مفهوم ردیاب سلامتی بایومتریک ایده‌ی ما برای پلتفرم سلامت 360 درجه است.

این پلتفرم برای بهبود سلامت دهانی و کلی بدن طراحی‌شده است. البته این‌یک محصول به اتمام رسیده نیست.

این‌یک دیدگاه جدید برای ایجاد پتانسیل همکاری بین متخصصان دندانپزشکی، محققانی مانند دانشمندان اورال بی و دیگر محققان است. ما می‌خواهیم باهم موقعیت‌های بی‌انتهای فراهم‌شده از راه ارتباط بین ابزارهای مراقبتی Oral-care را اکتشاف کنیم.

مسواک اورال بی ؛ مسواکی که شیوه ی جدید مسواک زدن را می داند

اورال بی جنیوس ایکس Genius X – دریچه‌ی ورود به آینده

امسال هم مانند سال‌های قبل اورال بی‌ تلاش خود را برای رسیدن به بیشترین نوآوری ممکن را می‌کند؛ اما امسال اورال بی با محصول جدید خود، جنیوس ایکس یا Genius X که دارای هوش مصنوعی است این راه را ادامه داده است. این محصول پیشرفته‌ترین محصول مراقبت از دهان و دندان این شرکت است. با توجه به طراحی بی‌نظیر متخصصان دندانپزشکی یک توانایی کاملاً جدید اضافه‌شده. این وسیله دانش و عادت هزاران نفر برای مسواک زدن را ترکیب کرده و عادت رفتاری هر فرد برای مسواک زدن را پیدا می‌کند سپس با توجه به روش هر فرد به آن‌ها راهکارهایی را برای بهبود شیوه‌ی مسواک زدن ارائه می‌دهد. تکنولوژی به‌صورت خودکار این توصیه‌ها و مراقبت‌های اضافی را به هر فرد پیشنهاد می‌دهد.

جنیوس ایکس Genius X جدید اورال بی- نو آری جدید آن را به محبوب دل دندان‌پزشکان تبدیل می‌کند.

تحقیقات اورال بی نشان داده که وقتی تکنولوژی مورداستفاده آسان و ساده است به‌راحتی موفق می‌شود. جنیوس ایکس یا Genius X بدون اینکه نیازی باشد که عادت مسواک زن خود را تغییر دهید به‌راحتی کار می‌کند چون در پس‌زمینه کار می‌کند. این مسواک قدم‌های ابتدایی را به سمت استفاده از هوش مصنوعی و آنالیز اطلاعات سلامت دندانی را برداشته است. شرکت‌کنندگان در کنفرانس جهانی موبایل MWC 2019 اولین کسانی هستند که این تکنولوژی را تجربه می‌کنند.

اورال بی می‌تواند موارد زیر را به استفاده‌کنندگان از این محصول خود عرضه کند:

  1. می‌تواند روش منحصربه‌فرد هر شخص برای مسواک زدن را شناسایی کند.
  2. جعبه‌ی شارژ یو اس بی برای شارژ مسواک یا هر وسیله‌ی دیگر قابل شارژ برای مسافرت با مسواک الکتریکی.
  3. اپلیکیشن اورال بی برای اتصال کلیه مسواک‌ها با هر سن و شرایطی.
  4. مردم به‌طور میانگین به مدت 30 الی 60 ثانیه زمان مسواک زدنشان طول می‌کشد (درحالی‌که فکر می‌کنند 2 دقیقه طول می‌کشد) با این اپلیکشن اورال بی توانسته زمان را تا 2 دقیقه و 22 ثانیه افزایش دهد.
مسواک اورال بی ؛ مسواکی که شیوه ی جدید مسواک زدن را می داند

منبع: https://www.mwcbarcelona.com/press-zone/exhibitor-online-news-centre/

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید