سرانجام اسکار 2019 پس از کش‌وقوس‌های فراوان بخصوص بر سر اینکه مجری برنامه چه کسی باشد در آخر این مراسم بدون مجری بامداد دوشنبه 6 اسفندماه در شهر لس‌آنجلس برگزار شد و برندگان این جایزه مهم در سینمای جهان مشخص شدند.

برندگان اسکار 2019

در ادامه لیست برندگان مراسم اسکار 2019 را مشاهده کنید.

بهترین مستند کوتاه

برنده : Period. End of Sentence
Period. End of Sentence

برنده : Period. End of Sentence

سایر نامزدها

مستند Lifeboat

مستند End Game

مستند Black Sheep

مستند A Night at the Garden

بهترین مستند

بهترین مستند
بهترین مستند

برنده : Free Solo

سایر نامزدها

مستند RBG

مستند Free Solo

مستند Minding the Gap

مستند Of Fathers and Sons

مستند Hale County This Morning, This Evening

بهترین انیمیشن کوتاه

بهترین انیمیشن کوتاه
بهترین انیمیشن کوتاه

برنده : Bao

سایر نامزدها

انیمیشن Weekends

انیمیشن Late Afternoon

انیمیشن One Small Step

انیمیشن Animal Behavior

بهترین انیمیشن

بهترین انیمیشن
بهترین انیمیشن

برنده : Spider-Man: Into the Spider-Verse

سایر نامزدها

انیمیشن Mirai

انیمیشن Isle of Dogs

انیمیشن Incredibles 2

انیمیشن Ralph Breaks the Internet

بهترین تدوین

بهترین تدوین
بهترین تدوین

برنده : Bohemian Rhapsody

سایر نامزدها

فیلم Vice

فیلم Green Book

فیلم The Favourite

فیلم BlacKkKlansman

بهترین طراحی لباس

برنده : Black Panther
Black Panther

برنده : Black Panther

سایر نامزدها

فیلم The Favourite

فیلم Mary Queen Of Scots

فیلم Mary Poppins Returns

فیلم The Ballad Of Buster Scruggs

بهترین طراحی صحنه

برنده : Black Panther
Black Panther

برنده : Black Panther

سایر نامزدها

فیلم Roma

فیلم First Man

فیلم The Favourite

فیلم Mary Poppins Returns

بهترین گریم

بهترین گریم
بهترین گریم

برنده : Vice

سایر نامزدها

فیلم Border

فیلم Mary Queen of Scots

بهترین فیلم‌برداری

بهترین گریم
بهترین گریم

برنده : آلفونسو کوارون برای فیلم Roma

سایر نامزدها

لوکاس زال برای فیلم Cold War

رابی رایان برای فیلم The Favourite

متی لیباتیک برای فیلم A Star Is Born

کالب دشانل برای فیلم Never Look Away

بهترین فیلم خارجی

 Roma
Roma

برنده : فیلم Roma از مکزیک

سایر نامزدها

فیلم Cold War از لهستان

فیلم Shoplifters از ژاپن

فیلم Capernaum از لبنان

فیلم Never Look Away از آلمان

بهترین بازیگر مکمل نقش مرد

بهترین بازیگر مکمل نقش مرد
بهترین بازیگر مکمل نقش مرد

برنده : ماهرشالا علی برای بازی در فیلم Green Book

سایر نامزدها

سم راکوِل برای بازی در فیلم Vice

سم الیوت برای بازی در فیلم A Star Is Born

آدام درایور برای بازی در فیلم BlacKKKlansman

ریچارد ای.گرنت برای بازی در فیلم ?Can You Ever Forgive Me

بهترین بازیگر مکمل نقش زن

رجینا کینگ
رجینا کینگ

برنده : رجینا کینگ برای بازی در فیلم If Beale Street Could Talk

سایر نامزدها

ایمی آدامز برای بازی در فیلم Vice

مارینا دی تاویرا برای بازی در فیلم Roma

اما استون برای بازی در فیلم The Favourite

ریچل وایس برای بازی در فیلم The Favourite

بهترین بازیگر نقش اول زن

اولیویا کلمن
اولیویا کلمن

برنده : اولیویا کلمن برای بازی در فیلم The Favourite

سایر نامزدها

گلن گلوز برای بازی در فیلم The Wife

یالیتزا آپارایسیو برای بازی در فیلم Roma

لیدی گاگا برای بازی در فیلم A Star Is Born

ملیسا مک‌کارتی برای بازی در فیلم ?Can You Ever Forgive Me

بهترین بازیگر نقش اول مرد

رامی ملک
رامی ملک

برنده : رامی ملک برای بازی در فیلم Bohemian Rhapsody

سایر نامزدها

کریستین بیل برای بازی در فیلم Vice

بردلی کوپر برای بازی در فیلم A Star Is Born

ویگو مورتنسن برای بازی در فیلم Green Book

ویلم دفو برای بازی در فیلم At Eternity’s Gate

بهترین کارگردان

 Roma
Roma

برنده : آلفونسو کوارون برای کارگردانی فیلم Roma

سایر نامزدها

آدام مک‌کی برای کارگردانی فیلم Vice

پاول پاولیکوفسکی برای کارگردانی فیلم Cold War

اسپایک لی برای کارگردانی فیلم BlacKkKlansman

یورگوس لانتیموس برای کارگردانی فیلم The Favourite

و درنهایت بهترین فیلم

Green Book
Green Book

برنده : فیلم Green Book

سایر نامزدها

فیلم Vice

فیلم Roma

فیلم The Favourite

فیلم A Star Is Born

فیلم Black Panther

فیلم BlacKkKlansman

فیلم Bohemian Rhapsody

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید