لباس‌های آینده هوشمند می‌شوند. با توجه به پیشرفت همه‌جانبه‌ی علم و گسترش آن در زندگی ما و ارزان شدن هزینه‌های تولید فناوری‌های جدید در آینده‌ی نزدیک تغییراتی را تجربه خواهیم کرد که تاکنون حتی فکرش را هم نمی‌کردیم.

یکی از این تغییرات را می‌توان در دستگاه‌هایی شبیه پرینتر سه‌بعدی جدید دید که می‌توانند رویه‌ی کفش ورزشی را تولید کنند. شرکتی به نام سن تونی Santoni در حال حاضر در این فرایند در کفش‌های نایکی استفاده می‌شود. اما کار جدید این شرکت ساخت دستگاه‌ها است که با استفاده از فرآیند پرینت سه‌بعدی کل کفش شامل زیره و رویه را تولید می‌کند. حال شما می‌توانید برای هر سایز و شکل پایی هر مدل کفشی را با هر طرح و رنگ دلخواهی که دوست دارید طراحی و تولید کنید.

لباس‌های هوشمند و هوش مصنوعی در آینده به کمک شما می‌آیند

از دیگر نوآوری‌های جدید می‌توان به لباس‌های هوشمند اشاره کرد که بر اثاث احساس و یا موقعیتی صاحب آن می‌توانند به هر رنگ و طرح مناسب آن موقعیت تغییر حالت پیدا کنند. همچنین دستکش‌هایی را ساخته‌شده‌اند که کاربر می‌تواند از آن‌ها به‌عنوان کنترل گوشی هوشمند خود استفاده کند و بدون نیاز به دست زدن به گوشی خود فرمانهای لازم را به موبایل خود دهد.

هوش مصنوعی به شما در انتخاب لباس کمک می‌کند

شرکت سرمایه‌گذار پشت همه‌ی این فن‌آوری‌های جدید پوشیدنی است شرکت مخابرات آلمان یا شرکت مادر تی موبایل T-Mobile نام دارد. دلیل سرمایه گزاری این شرکت مخابراتی در صنعت مد و لباس، آینده‌ی روشن استفاده از فناوری جدید به دلیل آمدن اینترنت5G  بیان‌شده است. همچنین آن‌ها یک نرم‌افزار تولید کردند که می‌تواند با صحبت کردن با شما  درباره‌ی لباس‌هایی که دارید و استایل لباس پوشیدن شما بدون نیاز به بارگذاری عکسی از شما لباس مناسب موقعیت شمارا به شما پیشنهاد دهد.

 فقط کافی است با فیس‌بوک مسنجر خود شروع به چت کردن کنید. این نرم‌افزار با صحبت کردن مداوم هوشمندتر شده و شمارا بیشتر می‌شناسد تا پیشنهاد‌ها بهتری را به شما ارائه دهد. همچنین این ربات باهوش مصنوعی خود آب‌وهوا را نیز چک می‌کند و لباس بهتری را پیشنهاد می‌دهد.

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید