دارک مد برای فیسبوک مسنجر

اضافه شدن حالت دارک مد به اپلیکیشن فیسبوک مسنجر و ایده‌ی  جالب برای فعال‌سازی آن موضوعی است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

فیسبوک ازجمله شبکه‌های اجتماعی پرطرفداری است که با ظهور اینستاگرام کمی به دست فراموشی سپرده شد و کاربران آن به شدت کم شد ولی همچنان هستند افرادی که از این شبکه اجتماعی و اپلیکیشن مسنجر آن استفاده می‌کنند، به همین منظور این کمپانی از کاربرانش همچنان پشتیبانی می‌کند و برایشان موارد جدیدی به میدان وارد می‌کند.

مدتی است که فیسبوک برای اپلیکیشن مسنجر خود دست به ارائه مدهای جدید و حالت‌های متفاوتی زده است و در راستای هر چه بهتر شدن و عملکرد بهتر آن تلاش می‌کند که بیشتر تمرکز این تغییرات روی بخش چت آن است. اما به‌تازگی حالت تاریک یا همان دارک مد (Dark Mode) از طرف این کمپانی برای کاربران عرضه شد ولی برای فعال کردن آن ایده جالبی از خود به نمایش درآوردند.

نحوه فعال سازی

برای فعال‌سازی حالت تاریک یا دارک مد در اپلیکیشن فیسبوک مسنجر شما باید به خودتان یا هر کس دیگری یک ایموجی ماه را ارسال کنید، در این لحظه بارانی از ماه‌های حلالی شکل روی صفحه چت شما ظاهر می‌شوند سپس در همین لحظه است که به‌سرعت در قسمت تنظیمات گزینه اکتیو کردن دارک مد اضافه می‌شود و شما با رفتن به بخش تنظیمات اپلیکیشن می‌توانید با زدن گزینه Activate آن را فعال کنید.

دارک مد فیس بوک مسنجر

گزارش‌ها هم حاکی از آن است که این مد (Dark Mode) برای دو سیستم‌عامل اندروید و آی او اس در دسترس قرارگرفته است.

فیسبوک همچنین در ماه گذشته دو ویژگی Unsend و Recall را به اپلیکیشنش اضافه کرد که می‌توانند موارد کاربردی‌ای باشند.

Unsend ویژگی‌ای که تقریباً یک سالی هست اپلیکیشن واتس اپ در خود جای داده. فیسبوک همانند واتس اپ این اجازه را به کاربرانش می‌دهد تا هر پیامی که تصادفی فرستاده‌اند یا نمی‌خواهند فرستاده شود را پاک کنند.

برای Recall کردن یک پیام در اپلیکیشن فیسبوک مسنجر کاربران محدودیت زمانی 10 دقیقه را دارند.

منبع : www.gadgetsnow.com

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید