theme wordpress

طراحی سایت امری است که امروزه بسیاری از فعالان اقتصادی و همینطور انواع مشاغل به آن نیاز دارند. سافت به در نظر دارد این مهم را برای اشخاص و شرکت هایی که تمایل دارند  برای خود وبسایت طراحی کنند راحت تر کند.

امروزه تمامی کسب و کار ها نیاز به تبلیغات دارند تا بتوانند خود را به عموم بشناسانند. یکی از مهم ترین راه هایی که می توان این تبلیغات اینترنتی را شروع کرد ساخت سایت برای شرکت مورد نظر است. دلیل آن ساده هست. علاوه بر اینکه خیلی از مشتریان با دیدن سایت و نمونه کارها اعتماد بیشتری نسبت به شرکت پیدا می کنند، رتبه شما نیز در گوگل می تواند عامل تعیین کننده ای در اعتماد بیشتر و در نتیجه فروش باشد. رتبه گوگل سایت شما باعث می شود به صورت مستقیم و غیر مستقیم بازدیدکننده های بیشتر و در نتیجه سود بیشتر برای شما ایجاد کند. پس افزایش رتبه گوگل سایت شما بسیار مهم است و باید توجه ویژه ای به آن کنید.

 

طراحی سایت
طراحی سایت

با دیدن شرایط حال حاضر در بازار کار می توان مشاهده کرد که کسب کارهای زیادی در حال تاسیس است، شاید بسیاری از این کسب و کارهای نوپا بدلیل اینکه هنوز به سود دهی مورد نظرشان نرسیدند تمایل دارن هزینه پایین تری را برای طراحی سایت خود انجام دهند، ما برای این دوستان پیشنهاد های ویژه ای داریم که که می توانند به راحتی وبسایت حرفه ای خود را به سیستم کاری خود اضافه کنند.

همچنین اشخاص یا شرکت هایی که تمایل دارند سایت حرفه ای برای کسب و کار خود طراحی کنند نیز می توانند از خدمات ما استفاده کنند، که برای این شرکت ها نیز آفرهای ویژه ای داریم.

 

تولید محتوا و سئو

همچنین تیم سافت به با داشتن تیم مجرب و جوان در ضمینه تولید محتوا نیز به صورت تخصصی می تواند اقدام به فعالیت نماید و درصورت تمایل می توانید از این تخصص ما در قسمت سئو استفاده نمایید و به وسیله ما در گوگل جای خوبی پیدا کنید.

سئو به مجموعه اقداماتی می گویند که در صورت رعایت شدن باعث می شود رتبه بهتری در گوگل پیدا کنید و در نتیجه بیشتر دیده شوید که این امر باعث فروش بیشتر محصولات شما می شود، به عبارتی به همان اندازه که شما در بازار کاریتان سرمایه گذاری کردید تا کسب و کار خود را توسعه دهید، با هزینه یکباره و بسیار کمتر شما می توانید چند برابر نیروی فیزیکی که در بازار کسب و کار خود استفاده کرده اید بازده ای داشته باشید. ما به شما توصیه می کنیم از خدمات تولید محتوای ما استفاده کنید تا سریع تر کسب کارتان در دنیای وب گسترده شود.

 


انتخاب پلن

فضای میزبانی

ترافیک ماهیانه

تعداد ایمیل

قالب ویژه و پیشرفته

پشتیبانی 24 ساعته

آماده سازی مقالات و پست

برای سفارش پلن با ما تماس بگیرید

پک استارتر(وبلاگ شخصی)

150،000 تومان

500 مگابایت

10 گیگابایت

نامحدود

پک استاندارد

400،000 تومان

1000 مگابایت

15 گیگابایت

نامحدود

پک پیشرفته

1،000،000 تومان

2000 مگابایت

25 گیگابایت

نامحدود

پک طلایی

1،500،000 تومان

3000 مگابایت

35 گیگابایت

نامحدود