تلویزیون جدید سامسونگ به نام بیکسبی Bixby با شفافیت تصویر 8K، کیو ال ای دی در پانزدهمین کنفرنس سالانه‌ی فروم 2019 را معرفی می‌کند.

در این رویداد دوماهه، محصولات کلیدی ازجمله سری جدید تلویزیون‌های ال ای دی 8 کی باهوش مصنوعی  و محصولات ناحیه‎ای به معرض نمایش گذاشته خواهد شد. سامسونگ از جدیدترین محصولات و روش‌های خود در مسیر زندگی متصل(Connected Life)  در نمایشگاه فروم ۲۰۱۹ رونمایی می‌کند.

علاوه بر این، راه‌های سامسونگ برای زندگی متصل  نیز با محوریت بیکسبی Bixby جدید یکی دیگر از بخش‌های کنفرانس فروم ۲۰۱۹ خواهند بود. بیکسبی جدید Bixby، پلتفرم سامسونگ دارای هوش مصنوعی است و امکان خواهد داد تا از طریق آن با محصولات سامسونگ مرتبط شود.

پلتفرم سامسونگ دارای هوش مصنوعی منحصربه‌فرد است

در مرحله اول این کنفرانس نمایندگان رسانه و شرکای شرکت سامسونگ از مناطق اروپا، آسیای جنوب شرقی و آمریکای لاتین به کشور پرتغال دعوت خواهند شد. در بخش دوم نیز این شرکت میزبان نمایندگان رسانه و شرکت‎های حوزه خاورمیانه و کشورهای دارای منافع مشترک در شهر آنتالیای ترکیه خواهد بود. قسمت نهایی این رخداد، برای آسیای جنوب شرقی نیز در سنگاپور میزبان شرکای اصلی تجاری سامسونگ است.

شاهکار جدید سامسونگ؛ بیکسبی تلویزیون کیو ال ای دی جدید 8K

سامسونگ قصد دارد راهبرد تجاری خود را با استفاده از مفهوم (سامسونگ پلازا) با شرکای ‎اصلی خود به اشتراک بگذارد. ازنظر سامسونگ، پلازا جایی است که مصرف‌کنندگان می‏توانند در آن جمع شوند، باهم ملاقات و ارتباط برقرار کنند. امسال تلویزیون‎های 8k و 4k ما فاصله تلویزیون‏های فوق بزرگ با محصولات عادی بازار را بسیار بیشتر خواهند کرد.

شاهکار جدید سامسونگ؛ بیکسبی تلویزیون شاهکار کیو ال ای دی جدید

مدیر بازاریابی جهانی سامسونگ می‏گوید: خیلی خوشحالیم که سامسونگ امسال در این کنفرانس با شرکای خود ملاقات می‏کند. ما درراه خود همچنان با تعهد به تلاش برای انجام کارهایی هستیم که شاید غیرممکن به نظر می‏آمد و در این مسیر با تکیه‌بر هوش مصنوعی و اینترنت اشیا به دنبال ایجاد تجربه کاربری جدید برای مشتریان خواهیم بود نه اینکه صرفاً ‏وسایل مختلف را به هم متصل کنیم.

تلویزیون‌های QLED 2019 8K سامسونگ در نمایشگاه فروم ۲۰۱۹

محصولات اصلی این شرکت شامل موارد زیر هستند:

QLED 8K Q950R- 65 to 98-inch

QLED 4K Q90/85/80/70/60R- 43 to 82-inch

شاهکار جدید سامسونگ؛ بیکسبی تلویزیون کیو ال ای دی جدید 8K


قابلیت‌های بیکسبی Bixby تلویزیون‌ شاهکار جدید سامسونگ

می‌توان به این موارد اشاره کرد: فناوری «زاویه دید فوق عریض» که کیفیت تصویر فوق‌العاده واضح، رنگ مشکی کاملاً تیره را در اختیار بیننده قرار می‏دهد. فناوری «پردازنده کوانتومی» که قبلاً نیز عرضه‌شده تا با استفاده از هوش مصنوعی امکان تقویت تصویر با هر کیفیت اولیه تا سطح ۴کی را داشته باشد. کاربران می‌تواند به‌راحتی و از طریق فرمان‏های صوتی در راهنمای Universal Guide سامسونگ، به محتوای موردنظر خود دسترسی پیدا کند. که بر اساس انتخاب‎ها و عادات قبلی کاربر، محتواهایی را به او پیشنهاد می‏دهد.

برای اولین‏ بار از AirPlay 2 و اپلیکیشن‎های iTunes Movies و TV Shows اپل و الکسای شرکت آمازون و Google Assistant نیز پشتیانی می‏کند و کاربر می‏تواند مواردی مانند روشن و خاموش کردن تلویزیون یا تغییر میزان صدا با دستورهای صوتی ساده انجام دهد.

منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-showcases-its-latest-products-and-connected-solution-at-samsung-forum-2019

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید