هفته گذشته بازی ایرانی رویال کوییز و در سومین هفته از سری مقاله های معرفی بازی های ایرانی قصد داریم بازی ایرانی کات را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بازی ایرانی کات
بازی ایرانی کات

بازی ایرانی کات

بازی ایرانی کات یک بازی ورزشی آنلاین است که برای پلتفرم اندروید در اختیار دوستداران بازی های موبایل قرار گرفته است. 

در این بازی بازیکنان پشت توپ قرار می‌گیرد و هر چه بیشتر بتوانند گل بزنند بیشتر امتیاز خواهند گرفت. دروازه‌بان هم به وسیله هوش مصنوعی کنترل می‌شود، با این وجود بازیکن امکان ارتقا دروازه‌بان خود را خواهد داشت. کاربر با گل زدن به دروازه‌بان امتیاز دریافت می‌کند و هر بازیکنی که بتواند تعداد گل بیشتری بزند، برنده رقابت خواهد بود.

کات
کات

گیم‌پلی بازی

بازی به صورت landscape بوده و در یک محیط سه بعدی اجرا می‌شود. دوربین بازی هم اول شخصیا همان First Person بوده و دنیای بازی از دید بازیکن  به معرض نمایش در می‌آید. توپ روی نقطه پنالتی قرار می‌گیرد و بازیکن پشت توپ ایستاده است. نمای کلی دروازه‌بان را نشان می‌دهد که در دروازه قراره گرفته و منتظر شوت بازیکن شما است. زمان هر بازیکن برای شوت زدن محدود است و در صورت ضربه نزدن به توپ در این فاصله فرصت از دست خواهد رفت و مانند ضربه‌های گل نشده با این ضربه رفتار می‌شود. زاویه دوربین، محل قرارگیری توپ و زاویه توپ نسبت به دروازه در هر ضربه کمی تغییر می‌کند و به صورت تصادفی یا Random  تعیین خواهد شد. اگرچه در هر ضربه این موارد بین دو بازیکن کاملاً یکسان است. پس از ضربه هر بازیکن به توپ، ضربه برای طرف مقابل نمایش داده خواهد شد. در این حالت دوربین به صورت سوم شخص است. در زمانی که بازیکن مقابل در حال مشاهده ضربه است، بازیکنی که ضربه را زده حرکت آهسته ضربه خود را به صورت سوم شخص خواهد دید.

شما برای دانلود این بازی می‌توانید به سایت یا اپلیکیشن بازار مراجعه کنید.

منبع : سایت www.ircg.ir

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید