بازی ایرانی رویای نیوتن

تنها یک داستان بسیار ساده و شوخی با نیوتن برای استودیوی بازی سازی پاپاتا کافی بود تا بتوانند بازی زیبا و جذابی را برای طرفداران بازی در پلتفرم موبایل و اندروید بسازند. بازی ایرانی رویای نیوتن یک بازی سرگرم کننده و تفننی است که در آن بازیکن باید مانع کشف قانون نیوتن شود.

بازی ایرانی رویای نیوتن
بازی ایرانی رویای نیوتن

شاید خیلی از ماها با چنان پشتکاری این بازی را انجام دهیم و نگذاریم هیچ سیبی به یک میلی‌متری سر مبارک اسحاق نیوتن برسد که گویا می‌خواهیم تمام حرص دوران مدرسه و تنفر خودمان از درس فیزیک را در این بازی خالی کنیم.

جدای از شوخی اگر نیوتن و کشف بزرگش نبود شاید خیلی از مسائل دیگر نظیر تفریحات مختلف وسایل مختلف و … که کاربرد بسیار زیادی در زندگی ما دارند دیگر وجود نداشت.

در این بازی نیوتن زیر یک درخت برای خودش نشسته و در حال استراحت است که کم کم سیب های درخت شروع به افتادن می‌کنند و بازیکن از طریق منهدم کردن سیب ها نباید اجازه دهد هیچ سیبی به سر نیوتن برخورد کند تا او هیچ وقت به فکر کشف قانونی به اسم قانون جاذبه نیفتد. راه های مختلفی برای نابود کردن سیب ها وجود دارد و بازیکن باید از این راه ها استفاده کند تا به رکورد بیشتری دست یابد. در حقیقت این بازی رکورد محور می‌باشد و با به اشتراک گذاری رکوردهایش می‌تواند خودش را با سایر بازیکنان مقایسه کند.

جاذبه
جاذبه

در سه قسمت گذشته بازی های ایرانی توپ ماجراجو، رویال کوییز و کات را معرفی کردیم و می‌توانید از طریق لینک های زیر قسمت های گذشته از سری قسمت های معرفی بازی های ایرانی را ببینید.

بازی ایرانی توپ ماجراجو ؛ اولین قسمت از معرفی بازی‌های ایرانی

بازی ایرانی رویال کوییز ؛ قسمت دوم از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی کات ؛ قسمت سوم از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی

برای دانلود بازی ایرانی رویای نیوتن به بازار مراجعه کنید.

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید