طبق وعده هفته گذشته که شروع به معرفی یک بازی ایرانی در هر هفته کردیم در این پست قصد داریم دومین بازی ایرانی با نام رویال کوییز را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بازی ایرانی رویال کوییز
بازی ایرانی رویال کوییز

بازی ایرانی رویال کوییز

شما برای ورود به بازی ایرانی رویال کوییز نیازمند ثبت‌نام هستید و باید با واردکردن شماره تلفن همراهتان در بازی عضو شوید. پس‌ازآن وارد صفحه اصلی بازی می‌شوید.

در صفحه اصلی می‌توان نام و تصویر آواتار خود را تغییر دهید، همین‌طور میزان دارایی‌ها و رتبه‌بندی‌ها را مشاهده کرد و پاداش روزانه را دریافت کرد.

همچنین در این قسمت می‌توان به‌صورت یک نفره در مسابقات شرکت کرد و علاوه بر ثبت رکورد، با سؤالات مسابقات دو نفره بیشتر آشنا شد.

با انتخاب بخش دو نفره، بازی جدی می‌شود چرا که در این قسمت پیروزی‌ها و شکست‌ها رقم می‌خورد.

دو نوع مسابقه در حال حاضر در این بخش فعال است که با پیروزی در هر یک می‌توانید تخم‌مرغ جایزه بگیرید و شانس خود را برای ارتقا سطح و تعداد کارت‌هایتان امتحان کنید.

مسابقه عادی و آنلاین

با ورود به این قسمت باید 3 کارت  که مورد علاقه کاربر است انتخاب شود، این سه کارت سؤالات درون مسابقه را تشکیل می‌دهند پس انتخاب درست می‌تواند برد را تا حدودی تضمین کند.

ابتدا برای جستجو کلیک می‌کنید و پس از انتخاب و پیدا شدن حریف، شما باید به صورت آنلاین و هم‌زمان با رقیب خود به انجام مسابقه بپردازید و با کسب امتیاز بیشتر در طی 6 سؤال او را شکست دهید.

هرچه تعداد پیروزی‌هایتان بیشتر باشد تعداد تخم مرغ‌هایتان را افزایش دهید و سطح خود را در بازی بالاتر ببرید، پس در پاسخ به سؤالات نهایت دقت خودتان را به کار بگیرید تا پیروز مسابقه شوید.

بازی دارای سؤالات متنوع و چالش برانگیزی است و رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و پیچیدگی ندارد.

شما برای دانلود این بازی می‌توانید به سایت یا اپلیکیشن بازار مراجعه کنید.

منبع : سایت www.ircg.ir

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید