بازی ایرانی توپ ماجراجو

توپ ماجراجو یک بازی ایرانی با سبک حل پازل و معما و در کل ماجراجویی است که برای سیستم عامل اندروید عرضه و در تمام سایت ها و فروشگاه های اپلیکیشن اندرویدی قابل دانلود و اجرا است. 

در بازی ایرانی توپ ماجراجو شما باید از مهارت‌ ذهن و دست خود در یک محیط معمایی استفاده کنید و توپ را از میان تیغ‌های تیز و برنده و همچنین گودال‌های عمیق عبور دهید، کلیدها را پیدا کرده و به سمت دروازه حرکت کنید.

برای کنترل توپ نیازی نیست دکمه‌ای را فشار دهید. صرفا کافی است زاویه موبایل را در مسیری که قصد دارید توپ در آن حرکت کند، کج کنید.

بازی ایرانی توپ ماجراجو

بازی ایرانی توپ ماجراجو

توپ‌های متنوع با قابلیت‌های گوناگون هم در فروشگاه برای کاربران در ازای پرداخت سکه‌های مجازی بدست آمده در خود بازی در فروشگاه درون بازی قابل خرید هستند. هر توپ ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارد و هر توپ که قابلیت بهتری را دارا باشد باید برای خرید آن سکه بیشتری را خرج کنید، پس برای بدست آوردن سکه بیشتر در بازی باید دقت بیشتری را هم به خرج دهید.

برای این که در مقابل تیغه‌ها، گوشت‌کوب‌ها و گودال‌ها مقاومت بیشتری داشته باشید می توانید از فروشگاه، قلب و محافظ تهیه کنید تا بتوانید راحت‌تر مرحله را به پایان برسانید باز هم لازم به ذکر است که برای اینکه بتوانید آيتم های بهتر و جذاب تری را بدست آورید باید در بازی سکه بیشتری جمع آوری کنید.

این اولین مقاله در ارتباط با معرفی بازی های ایرانی هستش که آماده کردیم و از این پس قرار بر این است که هفته ای حداقل یک پست در رابطه با معرفی بازی ایرانی برای شما عزیزان در سایت خواهیم گذاشت. هدف از این کار ترویج و معرفی بازی های ایرانی میباشد تا افراد عزیزی که در این راه قدم گذاشته اند و برای انتشار یک بازی ایرانی زحمت میکشند گوشه ای از زحماتشان را جبران کرده باشیم.

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید