بازی ایرانی بالهای تاریک ۲

بازی ایرانی بال‌ های تاریک ۲ دبازی ایرانی بالهای تاریک ۲ دنباله‌ای موفق در ادامه قسمت اول و توسط استودیو بازی‌سازی لکسیپ گیمز (Lexip Games) ساخته شده است. این بازی با شعار «سینمایی‌ترین بازی ایرانی» خودش را معرفی کرده و کیفیت بسیار خوبی را به نمایش درآورده است. این بازی طبق گفته و شعار سازندگانش بسیار سینمایی و جذاب است. بازی بال‌های تاریک ۲ یک بازی در سبک اشاره و کلیک با معماها و ماجرایی بسیار مرموز هست البته برای اینکه بیشتر با این عنوان ارتباط برقرار کنید بهتر است که نگاهی هم به قسمت اول داشته باشید و یا آن را به‌صورت کامل بازی کنید.

بازی ایرانی بالهای تاریک ۲
بازی ایرانی بالهای تاریک ۲

این بازی با استفاده از خط داستانی خیلی جذاب و همین‌طور به همراه گرافیک و دوبله‌ی حرفه‌ای موفق شده به افتخارات زیادی در جشنواره‌های معتبر داخلی و بین‌المللی برسد.

داستان و گیم‌ پلی

و اما داستان بازی در سرمای زمستان و زیر بارش باران آغاز و از جایی شروع می‌شود که فردی مرموز که خودش را با نام «سایه شب» معرفی کرده است، بازیگران سرشناس سینما را می‌دزدد و ذهـــن پلـیس و مردم را به خود مشغول کرده است. در اینجا اتفاقات مرموزی رخ داده و باید با حل معماهای متفاوت از رمز و راز بازی باخبر شوید.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد بازی ایرانی بالهای تاریک ۲ در سبک اشاره و کلیک است و معماهای زیادی را در دل خود جای داده است و برای حل کردن آن‌ها باید کمی زمان بگذارید. از لحاظ تنوع باید گفت که معماهایی که در بازی وجود دارد از نقاط قوت این بازی است و کیفیت خوبی دارد.

اتمسفر تاریک و دلهره‌آور
اتمسفر تاریک و دلهره‌آور

فضاسازی بسیار خوب کار شده و اتمسفر تاریک و دلهره‌آور بازی به خوبی بیان‌گر روند داستان و شرایطی خواهد بود که شخصیت بازی در آن گرفتار شده است. محیط بازی بسیار خوب طراحی شده و از جزییات بالایی برخوردار است. جزییاتی که نه تنها به زیبایی بازی افزوده بلکه ممکن است سرنخی برای حل معماهای بازی باشند. همچنین نباید از کنار موسیقی بازی به راحتی رد شد. موسیقی این بازی در کنار فضای گرافیگی بازی توانسته اتمسفر قابل قبولی را در بازی ایجاد کند و حس و حال ترس و هیجان را به بازیکن انتقال دهد.

منبع : www.ircg.ir

قسمت های قبل را از لینک های زیر دنبال کنید.

بازی ایرانی رویای نیوتن ؛ قسمت چهارم از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی کات ؛ قسمت سوم از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی رویال کوییز ؛ قسمت دوم از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی توپ ماجراجو ؛ اولین قسمت از معرفی بازی‌های ایرانی

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید