تقریباً یک سال پیش بود که شرکت سازنده واتس‌ اپ اقدام به عرضه اپلیکیشن واتس ‌اپ بیزینس نمود ولی فقط روی سیستم‌عامل اندروید رلیز کرد و اعلام کرد این اپلیکیشن طی هفته‌های آتی به آی او اس راه پیدا می‌کند. یک سال گذشت و به‌تازگی از این شرکت خبری رسید که به‌زودی شاهد اپلیکیشن واتس ‌اپ بیزینس روی سیستم‌عامل آی او اس خواهیم بود.

اپلیکیشن واتس ‌اپ بیزینس
اپلیکیشن واتس ‌اپ بیزینس

قابلیت‌های اپلیکیشن واتس ‌اپ بیزینس

واتس اپ بیزینس به شما امکان می دهد در واتس اپ حضور تجاری داشته و از طریق ارتباط موثر با مشتریان، تجارت خود را گسترش دهید.

واتس اپ بیزینس مشابه خود اپلیکیشن اصلی عمل می‌کند مانند ارسال عکس و ویدیو، تماس رایگان، پیام رایگان، چت گروهی و… ولی با این تفاوت که ویژگی‌هایی برای ساخت پروفایل‌های بیزینسی را شامل می‌شود. صاحبان کسب‌وکارها می‌توانند اطلاعات مهمی ازجمله ایمیل، آدرس فروشگاه یا وب‌سایت‌ها را به پروفایل خود اضافه کرده تا کاربران بتوانند به‌راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

واتس ‌اپ بیزینس
اپلیکیشن واتس ‌اپ بیزینس

همچنین شما می توانید واتس اپ بیزینس را با شماره تلفن ثابت نیز فعال کنید و مشتریان می توانند به شما روی آن شماره پیام دهند.

دسترسی به آمار پیام‌ها نیز از دیگر ویژگی‌های واتس اپ بیزینس می‌باشد. همین‌طور جالب اینجاست که فرد برای ارتباط با صاحبان مشاغل و کسب‌وکار که از اپلیکیشن واتس‌ اپ بیزینس استفاده می‌کنند، نیازی نیست که او هم واتس اپ بیزینس داشته باشد و با همان واتس اپ معمولی می‌تواند با آن‌ها ارتباط برقرار کند.

واتس ‌اپ بیزینس
اپلیکیشن واتس ‌اپ بیزینس

فرد دارای این اپلیکیشن به‌راحتی می‌تواند به آمار پیام‌های خودش دسترسی داشته باشد و می‌تواند برای سؤال‌های تکراری جواب‌های سریع بگذارد و یا وقتی‌که در دسترس نیست به مشتریان بگوید که موقتاً در دسترس نیست و به‌زودی به آن‌ها پاسخ می‌دهد.

هرچند که اوایل عرضه واتس اپ بیزینس قرار بود بعد از چند هفته نسخه ios هم عرضه شود ولی با این حال بنا گفته شرکت سازنده این اپلیکیشن به زودی برای سیستم‌عامل محبوب آی او اس در دسترس خواهد بود و دارندگان دستگاه‌های آی او اس می‌توانند از قابلیت‌های آن بهرمند شوند.

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید