به نظر می‌رسد که اپل می‌خواهد همانند دو سال گذشته برای گوشی جدید خود در سال ۲۰۱۹ همچنان به طراحی پرچم‌داران خود دست نزده و تغییری ایجاد نکند و فقط سخت‌افزار آن را ارتقا دهد تا همان آیفون‌های همیشگی را به بازار عرضه کند. اما در این بین سایت ژاپنی Macotakara  ادعا کرده است که اپل برای آیفون ۱۱ دوربین سه‌گانه مربعی شکلی در نظر گرفته که به شباهت زیادی به دوربین اصلی هواوی میت ۲۰ دارد. به شخصه اگر چنین اتفاقی رخ دهد و اپل این طراحی مربعی شکل را برای دوربین آیفون در نظر بگیرد این برند دوست‌داشتنی و گوشی‌هایش قطعاً دیگر ازلحاظ ظاهری هم از چشمم خواهد افتاد.

آیفون 11
آیفون 11

اطلاعات درز شده از آیفون ۱۱

در ماه ژانویه که گذشت پیجی با آی دی onleaks@ در توییتر اطلاعات و رندرهایی از پروتوتایپ گوشی بعدی آیفون را به اشتراک گذاشت که به برآمدگی مربعی شکل قسمت دوربین و سه عدسی آن هم اشاره شده بود. در کمتر از یک هفته بعد توسط گزارشی از مجله وال‌استریت نیز مشخصات دیگری از آیفون ‍۱۱ منتشر شد.

با توجه به اینکه سال گذشته اطلاعات بسیاری قبل از رونمایی رسمی از آیفون  XS رسمی به بیرون درز کرده بود گویا دیگر لازم نیست تا دوست داران آیفون تا ماه سپتامبر و مراسم معرفی آیفون ۱۱ منتظر بمانند تا از مشخصات و ویژگی‌های جدید آیفون‌های اپل با خبر شوند.

وب‌سایت ژاپنی فوق به‌جز ادعای جنجالی‌اش در رابطه با دوربین اضافه کرده است که آیفون‌های ۲۰۱۹ از نظر ابعاد مشابه سه آیفون حال حاضر خواهند بود. پیش از این گزارش شده بود که آیفون‌های سال ۲۰۱۹ شامل یک پرچم‌دار بزرگ با صفحه‌نمایش اولد ۶٫۵ اینچی، یک تلفن هوشمند پیشرفته کوچک‌تر با نمایشگر اولد ۵٫۸ اینچی و مدل اقتصادی‌تر با صفحه‌نمایش ال سی دی ۶٫۱ اینچی خواهند شد.

طبق گفته‌ها در حال حاضر فرآیند تولید آیفون‌های سال ۲۰۱۹ آغاز شده است و در قسمت بدنه پشت گوشی‌ها یک حفره بزرگ جهت استقرار دوربین اصلی در نظر گرفته شده است.

منبع : bgr.com

پاسخ دهدید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا اسم خود را وارد کنید